Dofinansowania z ARiMR

Szukasz pomocy w rozwoju przedsiębiorstwa? Nie wiesz, na co można wydać otrzymane finanse? Inwestycje mogą obejmować remont lub budowę nieruchomości, zakup maszyn, urządzeń i środków transportów. Program w 2022 r.
oferuje dofinansowania w rozwoju gospodarstwa (zakup nawozów), jak również podejmowania działalności pozarolniczej. Nasza Fundacja wychodzi naprzeciw potrzebom i daje również wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych takich jak: wnioski ARiMR, biznesplany oraz rozliczenia dotacji.

Jak uzyskać dotacje ARiMR na działalność pozarolniczą w 2022?

Wsparcie finansowe jest zależne od planowanych miejsc pracy. Największą pomoc otrzymają spółki z kilkoma stanowiskami. Jeśli jednak planujesz samozatrudnienie,to również z wniosku możesz uzyskać dopłaty do j firmy.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność hodowlaną również mogą otrzymać dopłaty. Trzeba jednak posiadać minimum 1 ha pastwisk, gruntów ornych lub nieruchomości związanej z produkcją z użyciem nawozów. Warunkiem dotacji w 2022 r. jest też chęć rozwoju gospodarstwa, a więc złożenie biznesplanu. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wszystkie wnioski.

Rolnicy mogą otrzymać dopłaty ARiMR do nawozów, przeznaczyć je na modernizację gospodarstwa lub zrealizować niezbędne kroki w restrukturyzacji. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci więcej informacji!

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji

Premia na pozarolniczą działalność gospodarczą

Wnioski, biznesplany
Bezpłatna weryfikacja możliwości uzyskania dotacji

Premia na restrukturyzację małych gospodarstw - 60 000 zł

Wnioski, biznesplany
Bezpłatna weryfikacja możliwości uzyskania dotacji

Informacje źródłowe dotyczące dofinansowań z ARiMR znajdują się TUTAJ

Masz pytania?

Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu.