fbpx

Aktualności

Instytucje w woj. lubuskim wspomagające osoby niepełnosprawne

 

Jeśli chcesz zapoznać się z listą instytucji w województwie lubuskim wspomagających osoby niepełnosprawne w zakresie podejmowania i rozwoju działalności gospodarczej kliknij TUTAJ

Punkt  Konsultacyjny “Aktywni – Niepełnosprawni”

 

Od dnia 1 lipca 2021 r. nasza fundacja prowadzi Punkt Konsultacyjny “Aktywni – Niepełnosprawni”. W ramach Punktu oferujemy osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności lub osobom opiekującym się takimi osobami bezpłatne konsultacje w zakresie podejmowania zatrudnienia oraz prowadzenia działalności gospodarczej – pomożemy przygotować CV, biznesplan oraz inne niezbędne dokumenty. Ponadto można u nas wydrukować, skopiować, czy zeskanować dokumenty związane z zatrudnieniem lub działalnością gospodarczą.

Zapraszamy do biura fundacji w każdą środę i czwartek w godz. 10.00 – 14.00. Istnieje również możliwość konsultacji zdalnych.

Projekt jest dofinansowany ze środków PFRON przy udziale Województwa Lubuskiego.

 

Nabór wniosków na dofinansowanie z ARiMR na “Modernizację gospodarstw rolnych”

 

Od 21 czerwca do 19 sierpnia 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu “Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania “Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

 

Czytaj więcej… 

 

Kredyty w programie Czyste Powietrze

 


Zapowiadana ścieżka bankowa w programie „Czyste Powietrze”, czyli nabór wniosków o dotacje na częściową spłatę kapitału kredytu bankowego, ruszyła 6 lipca 2021 r. Alior Bank oraz Bank Ochrony Środowiska są pierwszymi bankami, które rozpoczynają akcję kredytową. Pożyczki wyniosą do 100 tys. zł.


Czytaj dalej….

Adres

ul. Łukasiewicza 1A


66-100 Sulechów

Kontakt

Social media

Prawa autorskie © 2020
Fundacja Inicjatyw “Jestem Przedsiębiorczy”.

Przewiń do góry